Rejestracja tel. 601 689 667
693 440 644, 68 454 64 45(6)
ul. A. Krzywoń 2
65-001 Zielona Góra

Aktualności

Opublikowano 22.02.2024

Informujemy, że w dniach  21.02 - 23.02 rejestracja telefoniczna będzie czynna w godzinach 8-16.

Opublikowano 09.12.2023

W związku z dużą ilością infekcji/zachorowań w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz personelu prosimy o zgłaszanie się na wizyty w wyznaczonych godzinach oraz zalecamy zakładanie maseczek.

 

DZIĘKUJEMY

Opublikowano 20.11.2023

Z przyjemnością informujemy, że od niedawna w naszej placówce wykonywane są zabiegi Wycięcia pęcherzyka żółciowego (cholecystektomia laparoskopowa). Zabieg wykonywany jest przez dr n.med. Leszka Siemiona (specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej) w oddziale chirurgii jednego dnia.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat w/w zabiegu.

Opublikowano 19.10.2023

Drodzy Pacjenci, serdecznie zapraszamy do oddania głosu na naszą Klinikę w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Głosy można oddawać na stronie Gazety Lubuskiej - link do głosowania.

Opublikowano 29.08.2023
Leczenie zwyrodnienia plamki żółtej związanej z wiekiem i cukrzycowego obrzęku plamki

Szanowni Pacjenci, przypominamy, że w naszej Placówce prowadzimy leczenie zwyrodnienia plamki żółtej związanej z wiekiem (AMD) i cukrzycowego obrzęku plamki (DME) w ramach Programu Lekowego NFZ.

 

Pacjenci chorujący na AMD oraz DME mogą zapisać się na refundowaną kwalifikację do Programu Lekowego dzwoniąc pod nr telefonu: 604 275 558.

 

Opublikowano 08.08.2023

Od 11. sierpnia br. w naszej przychodni zacznie przyjmować Barbara Ronowicz-Woźna - psycholog, psychoterapeuta. Od ponad 15 lat pomaga osobom dorosłym, młodzieży od 16 roku życia oraz seniorom. Udziela wsparcia zarówno w sytuacjach kryzysowych w życiu osobistym i zawodowym, jak i w poważniejszych problemach związanych bezpośrednio ze zdrowiem psychicznym. Prowadzi konsultacje psychologiczne,a  także psychoterapię w nurcie psychodynamicznym oraz terapię EMDR.

 

Opublikowano 04.07.2023

Wysiłkowe nietrzymanie moczu objawia się niekontrolowanym wyciekiem moczu w sytuacji zwiększonego ciśnienia śródbrzusznego (podczas kaszlu, kichania, dźwigania, skakania), a w najcięższych przypadkach również podczas chodzenia. Spowodowane jest wcześniejszym urazem  lub osłabieniem mięśni podtrzymujących dno miednicy, co powoduje nadmierną ruchomość cewki  moczowej.

Opublikowano 04.07.2023

Obniżenie narządów miednicy mniejszej spowodowane jest defektami w obrębie struktur powięziowych miednicy mniejszej powstałych w wyniku wcześniejszego urazu, bądź osłabienia tkanki łącznej. Obniżeniu może ulegać przednia bądź tylna ściana pochwy wraz z sąsiadującymi z nimi organami (pęcherzem moczowym, cewką moczową, jelitem, odbytnicą) a także może dochodzić do defektu centralnego polegającego na obniżaniu się macicy aż do całkowitego jej wypadania.

Opublikowano 04.07.2023

Histeroskopia jest jednym z najczęściej wykonywanych małoinwazyjnych zabiegów ginekologicznych. Polega ona na wprowadzeniu do jamy macicy od strony pochwy przez kanał szyjki macicy aparatu endoskopowego wyposażonego w kamerę, za pomocą której lekarz może ocenić wzrokowo anatomię jamy macicy. Podczas zabiegu usuwa się zauważone patologiczne zmiany (np. polipy, mięśniaki podśluzówkowe, ciała obce) w jamie macicy za pomocą odpowiednich narzędzi. Niekiedy w trakcie zabiegu może zaistnieć potrzeba rozszerzenia kanału szyjki macicy i wyłyżeczkowania zawartości jamy macicy. Materiał pobrany w czasie zabiegu wysyłany jest następnie do badania histopatologicznego.

Opublikowano 28.06.2023

Szanowni Państwo, w dniach od 3 lipca do 17 lipca 2023 roku w związku z przeprowadzanym remontem zamknięte będzie wejście nr 2 do rejestracji poradni i gabinetów. 

 

Przez okres remontu czynne będzie wejście nr 1 szpitalne Wiśniowa Clinic.

 

Przepraszamy za utrudnienia związane z pracami remontowymi oraz dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

Strony

Specjalistyczne Centrum Medyczne Wiśniowa Clinic © 2017Wykonanie: