Rejestracja tel. 601 689 667
693 440 644, 68 454 64 45(6)
ul. A. Krzywoń 2
65-001 Zielona Góra

Specjalistyczne Centrum Medyczne Wiśniowa Clinic

Od 1999 roku dbamy o zdrowie Naszych Pacjentów, Dużych i Małych. Dokonujemy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci byli bezpieczni i w pełni zadowoleni z naszej opieki medycznej, aby chcieli polecać Wiśniowa Clinic swoim bliskim, przyjaciołom czy znajomym.

 

Zdajemy sobie sprawę, iż samopoczucie Państwa, ma ogromny wpływ na proces leczenia i zdrowienie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz Zespół Wiśniowa Clinic był dla Państwa pomocny, a otoczenie miłe i przyjazne.

 

W ramach Oddziałów Jednodniowych, zajmujemy się leczeniem schorzeń z zakresu urologii, urologii dziecięcej, chirurgii, ortopedii, laryngologii oraz chirurgii plastycznej. Kontynuacja leczenia odbywa się w specjalistycznych poradniach a także w specjalistycznych gabinetach prywatnych, w zależności od rodzaju schorzenia. Jesteśmy znanym i bardzo cenionym w kraju Ośrodkiem Leczenia Kamicy Moczowej u Dzieci m.min. prowadzimy również Pracownię Badań Czynnościowych Dróg Moczowych.

 

Zapewniamy konsultacje wysokiej klasy specjalistów. Pacjentów leczymy zgodnie z najwyższymi standardami światowej medycyny. Zespół Naszych Lekarzy stale się powiększa. Do wykonywania specjalistycznych badań i zabiegów wykorzystywana jest nowoczesna aparatura medyczna. Wykonujemy szereg zabiegów operacyjnych o profilu urologicznym dla dorosłych i dzieci, chirurgicznym, ortopedycznym, okulistycznym, chirurgi plastycznej i laryngologii. Wykonujemy zabiegi w ramach umowy z NFZ oraz szereg zabiegów prywatnych. Stale poszerzamy naszą ofertę.

 

Nasza historia

Działalność rozpoczęliśmy w czerwcu 1999 roku, jako Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nieoperacyjnego Kruszenia Kamieni Nerkowych s.c. W roku 2003 przekształcony jako NS ZOZ UROLOG s.c. Jako Spółka Jawna funkcjonujemy od 2005 roku. Od maja 2012 roku przekształciliśmy się w Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego Specjalistyczne Centrum Medyczne UROLOG sp.j.

 

W lutym 2017 roku aby rozszerzyć wszechstronną opiekę dla Państwa pojawiła się obok SCM UROLOG , nowa nazwa ,,Wiśniowa Clinic” . Ma to również związek z miejscem naszej działalności medycznej, ponieważ w latach 1970-72, wybudowano tu przychodnię przy ulicy Wiśniowej, w której właśnie funkcjonujemy.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Wiśniowa Clinic © 2017Wykonanie: